INSPIRACE

Tipy, triky a rady

Máme pro vás tipy a triky jak co nejmodernější nastylovat vaši zahradu a terasu pomocí luxusního zahradního nábytku SUNS zahradních koberců, polštářů na terasu, zahradních váz a osvětlení

 
luxusni lungeovy set na zahradu.jpg

PŘIPRAVENI NA LÉTO

Jak na to

SUNS vybavil tuhle zahradu a terasu mimo jiné Zahradním setem Portofino, jídelním setem a různými venkovními produkty pro životní styl, jako jsou venkovní vázy a osvětlení. Nechte se inspirovat její zahradou.

PŘÍJEMNÉ A POHODOVÉ STŘEŠNÍ SEZENÍ

Nečekaná překvapení

Zažijete ty nejkrásnější a výjimečné chvíle s rodinou. Nejlepší rodinná fotografka Lisette Lubbersová ví, jak zachytit tyto okamžiky jako nikdo jiný. Také pro Lisette je rodina jejím vším. V domě má několik míst, kde se setkávají. Střešní terasa s rozsáhlými výhledy byla dalším místem, které si zasloužilo přístup. Spolu s luxusním zahradním nábytkem SUNS Lisette útulně zařídila svou střešní terasu. Nyní je to horké místo pro rodinu.

zahradní nábytek suns na terasu.jpg
Zahradni teakova postel.jpg

PRO NEJLEPŠÍ LOUNING

Užijte si každý západ slunce.

Na oblíbeném místě a pod sluncem si výrobky SUNS přijdou na své. Dokážeš si představit, že tu ležíš? Styl se setkává s pohodlím. SUNS Portofino Daybed pro dokonalé lenošení.