Vyhledat
  • bratislava74

Terasová pergola pro perfektní domácí léto SUNS - Luxusní zahradní nábytek

Aktualizováno: 2. 7. 2021


Časy, kdy byla stavba terasového překrytí komplikovaným a zdlouhavým stavebním projektem, jsou pryč! SUNS dodává vysoce kvalitní a připravené řešení pro vaši terasu. Dokončeno za jeden den, roky potěšení.
Masivní konstrukce


Terasové krytiny SUNS, známé také jako SUNS hliníkové pergoly, jsou vyrobeny z vysoce kvalitního průmyslového hliníku. To dává rámu pevnou konstrukci. Střechu lze proto umístit volně stojící na rovný (zpevněný) povrch nebo propojit se stávající budovou. Altánky SUNGS jsou k dispozici ve dvou produktových řadách, se dvěma barevnými schématy a různými délkami a výškami. Vždy tedy existuje vhodný obal pro vaši situaci.


Střecha s okenicemi


Každá pergola SUNS Gazebo je vybavena okenicemi ve střeše. A to má výhody. Můžete si tedy vybrat, zda chcete sedět na slunci nebo ve stínu. Když jsou okenice zavřené, střecha je vodotěsná, takže pod deštěm zůstanete také v suchu. Dešťová voda je úhledně odváděna sloupky konstrukce.


Užitečné funkce


Aby to bylo ještě krásnější, nabízí SUNSGazebos řadu užitečných možností navíc. Například strany jsou proveditelné pomocí roletových / dolních obrazovek. Ty nabízejí ochranu před větrem a deštěm a zvyšují soukromí. Atraktivní alternativou jsou panely vyrobené z hliníkových lamel. Jedná se o pevnější konstrukci s jasným prvkem stylu.
Příklad


Kromě informací o produktu nabízí SUNS na webu také fotografie praktických situací. Můžete také vidět střechy v různých perspektivách. Tímto způsobem můžete získat inspiraci pro svou vlastní zahradu a okamžitě zjistit, jak rozsáhlá je kolekce. Vybrali jste si střechu? SUNS s radostí přijde a umístí to za vás. Do té doby můžete snít o myšlence střechy, posedět pod ní se sklenkou vína a lahodnou sýrovou deskou…

28 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše