Vyhledat
  • bratislava74

ANTRACITOVÁ ZAHRADNÍ KŘESLA - ELEGANCE NA TERASU A BALKON

Antracitové zahradní křeslo je dokonalým doplňkem k velkému stolu v srdci terasy. Kvalitní nábytek tmavé barvy je pro velkou část z nás univerzální volbou. A není se čemu divit: černý nábytek krásně ladí s živou zelení a dalšími prvky vybavení, je univerzální a nadčasový. Představujeme nejzajímavější návrhy dostupné v prodejnách DR studio CZ všem lidem, kteří hledají odolné, pohodlné a efektivní antracitové zahradní židle a křesla.


ALICANTE - elegantní antracitové zahradní křeslo

První položka našeho seznamu patří modelu ALICANTE - tmavé křeslo navržené designéry, kteří spoluvytvářejí značku Zumm. Antracitové zahradní křeslo osloví všechny estéty, kteří oceňují avantgardní, luxusní design. V originálním designu se snoubí funkční jednoduchost a styl viditelným v promyšlené linii a rafinovaných detailech. Design je charakteristický prodlouženým opěradlem a jemně zakřiveným zadním nohama. ALICANTE objeví váš plný potenciál, když se v jeho náručí budete cítit jako doma!

LEON - univerzální zahradní křeslo antracitové barvy

Spolehlivé, pohodlné a stylové... Tady je antracitové zahradní hliníkové křeslo z řady LEON! Moderní zahradní židle s logem značky Zumm se těší statusu absolutního bestselleru. A není se čemu divit! Jednoduchý nábytek se vyznačuje jednoduchou strukturou, která se hodí téměř ke každému aranžmá. Židle LEON se mohou úspěšně stát základem pro luxusní uspořádání velké terasy i balkonu skromných rozměrů.

Zahradní židle z řady LEON jsou nejlepším důkazem toho, že jednoduchá konstrukce může jít ruku v ruce s vynikajícím komfortem používání. Dokonale tvarované sedátko z tuhé síťoviny odolné vůči deformaci harmonizuje s křivkami těla a poskytuje blažené podmínky pro relaxaci na čerstvém vzduchu.Antracitová zahradní židle KEA - netradiční řešení pro milovníky dokonalého designu Šňůrové zahradní křeslo? Proč ne! Designéři spoluvytvářející značku Zumm opět dokazují, že kreativita je jejich specialitou! Antracitová zahradní židle KEA se skládá z černého, ​​kovového rámu a sedáku vytvořeného svázáním konstrukce pevným polypropylenovým lanem. Účinek této mimořádné kombinace je velkolepý! Tmavé zahradní židle KEA jsou krásnou dekorací, která dodává atraktivitu vnější scenérii. Elegantní židle, postavené na tenkých nohách, jsou lehké. Díky své subtilní formě jsou ideální do malých prostor, kde těžké, masivní sestavy neladí.

MATERA - dekorační, antracitové zahradní křeslo

Podobný postup byl použit i při návrhu židle MATERA. Původní motiv designéři v tomto případě zredukovali na opěradlo. Černá zahradní židle z této série je podstatou módního designu, který vládne v luxusních zahradách navržených odborníky.

ALICANTE TEAK - duo dvou extrémů

Co odlišuje antracitové zahradní hliníkové křeslo ALICANTE TEAK od ostatního nábytku? V první řadě kombinace materiálů s jinou povrchovou úpravou. Chlad kovové, tmavé struktury prolomily ozdobné prvky z teakového dřeva. Díky dřevěným akcentům získal nábytek teplý, zajímavý výraz. Druh dřeva použitého k výrobě židlí není náhodný. Exotický teak je na rozdíl od evropských druhů nasycen kyselinou křemičitou a olejnatými látkami, díky kterým je neobvykle odolný vůči vodě, mrazu, UV záření a dokonce i agresivním chemikáliím. Proto jsou zahradní sestavy z asijského dřeva tak žádané a oblíbené.


Jak kombinovat zahradní antracitová křesla?

Ani to nejlepší černé zahradní křeslo nebude plně funkční, pokud jej nezkombinujete s odpovídajícím stolem! Tmavé židle vytvoří s antracitovými zahradními stoly TOLEDO nebo ARONA ucelený celek. Zajímavou alternativou k modelům vyrobeným výhradně z kovu jsou stoly MADRIT a BILBAO s dřevěnou deskou. Tam, kde není dostatek místa pro velký stůl, se bude skvěle hodit kompaktní stůl VIC s malou čtvercovou deskou upevněnou na jedné centrálně umístěné noze.


Hliníkové zahradní křeslo antracit - standard pro náročné zákazníky

Nezapomeňte, že zahradní židle a křesla by se měla vyznačovat nejen estetikou, která dodává prostoru atraktivitu a komfort používání, ale také odolností vůči vnějším faktorům. Vnější vybavení je neustále v kontaktu s měnícími se povětrnostními podmínkami a znečištěním, které může oslabit jeho strukturu. Koupí sestavy zahradního hliníkového nábytku Zumm and Suns získáte efektivní, odolné a pohodlné vybavení, které vám bude sloužit v perfektním stavu dlouhá léta. Každé antracitové zahradní křeslo s logem výrobce je vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu, který má svérázný design - práškově lakovaný hliník. Lehký a subtilní, ale tvrdý kov se nekazí vlivem mrazu, vysoké teploty, ostrého slunce a deště. Důležité je, že můžete zapomenout na každoroční povinnost impregnovat váš nábytek. Hliník nevyžaduje žádnou údržbu. Navíc se zapomíná i na problém shánění místa pro víceprvkovou sestavu ve sklepě či garáži, který se s každým podzim vrací. Antracitové hliníkové zahradní židle mohou přezimovat přímo na terase zakryté jen lehkým nepromokavým potahem s „prodyšnou“ strukturou. Mezi produkty dostupnými v DR studio CZ naleznete ochranné kryty renomované značky Aero Cover, díky kterým bude zahradní stůl a židle dostatečně chráněny.

3 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše