Vyhledat
  • SUNS

BÍLÁ LAMPA - STYLOVÝ DOPLNĚK DO ZAHRADY I NA TERASU

Aktualizováno: 6. 9. 2021

Romantické osvětlení: bílá lucerna


Bílá lucerna plní v zahradě hned dvě funkce: nejde jen o unikátní doplněk, ale i o praktické zařízení. Moderní zahradní lampy a klasické svítilny osvětlí vaši zahradu, díky čemuž si v ní můžete vychutnávat kouzlo nekonečných letních nocí .. Šikovně umístěné osvětlení nádherně zvýrazní rostliny i tvar domu, usnadní pohyb po tmavé zahradě, osvětlí číslo domu a vytvoří jedinečnou romantickou atmosféru na dlouhé rozhovory pod hvězdnou oblohou. Kde byste měli umístit zahradní lucerny? Velmi zajímavě vypadají vysoké svítilny umístěny před vchodem do domu, u brány, mezi záhony a keři nebo v blízkosti zahradního nábytku. Můžete si být jisti, že fenomenálních výsledků dosáhnete i za málo peněz!


Zahradní lucerna z bílého ratanu - nádech romantiky

Při hledání zajímavých, stylových luceren byste měli začít od značky Vimine. V široké nabídce tohoto uznávaného výrobce najdete bílé svítilny z ratanu - exotické suroviny, která se získává z pružných kmenů asijských ratanových palem. Exotické proutí dodává nábytku a doplňkům krásný přírodní charakter. Ratanový a tykový nábytek, bujné rostliny a bílé svítilny zářící do černočerné tmy ... Umíte si snad představit něco kouzelnější?


Malé i velké, podlouhlé i kulovité, s pevným i volným výpletem ... V nabídce značky Vimine najdete rozsáhlý výběr luceren těch nejrozmanitějších velikostí a tvarů. Kolekce je výrazně inspirovaná koloniálním stylem - směsí anglické elegance 19. století a řemeslné kultury starých afrických a asijských kmenů. Ozdobné přírodní svítilny v kombinaci s bujnou zelení vypadají opravdu skvostně! Každá lucerna z bílého ratanu je vybavena rukojetí, díky níž jí lze snadno přenést nebo zavěsit na stojan, větev stromu či přímo pod střechu. Bojíte se, že používání luceren může být nebezpečné? Omyl! V pletené svítilně se totiž nachází skleněná vložka na svíčky. Vysoce kvalitní sklo se neohřívá dokonce ani při kontaktu s plamenem. Nezapomínejte však, že ratan, podobně jako jiné přírodní materiály, byste měli na podzim naimpregnovat a přemístit na suché místo.

Ratanové svítilny se těší ohromné ​​popularitě nejen v zahradách, ale i na balkonech a dokonce i v interiérech domů. Díky jemnému světlu bude i malý prostor o něco útulnější. Bílé svítilny dokonale vyniknou v ložnicích, jídelnách nebo dětských pokojích zařízených ve skandinávském, rustikálním, shabby chic či klasickém stylu.


Při jmenování výhod ratanových luceren bychom neměli zapomenout ani na jejich vysokou kvalitu. Každá bílá lucerna je pletená ručně. Na náhodu jsme nenechali ani výběr materiálu, který používáme na jejich výrobu. Ratan pochází z rostlin pěstovaných na plantážích v daleké Indonésii, které fungují v souladu s myšlenkou udržitelného rozvoje. Každá ratanová lampa je tak opravdu jedinečná a můžeme ji klidně nazvat malým dílem užitého umění.

Bílé solární lampy SUNS: JACK a KATE - ekologické řešení

Máte rádi pohodlí? Není vám lhostejný stav životního prostředí? Pak vás nepochybně osloví solární lampy z nabídky značky SUNS! Šikovná a zajímavá svítidla se až neuveřitelně podobají klasickým svítilnám Největší rozdíl spočívá ve způsobu jejich fungování. Zahradní solární lampu pohání to, čeho je v zahradě vždy dostatek - slunce. Mechanismus je přitom překvapivě jednoduchý. Malá zařízení se skládají ze solárních článků, které absorbují sluneční energii, baterie, která tuto energii uchovává, LED diod a senzoru soumraku. Lampy jsou plně automatické, což znamená, že energie uložená v baterii pohání žárovku, která se díky senzoru rozsvítí přesně tehdy, když je to potřeba. Je zataženo? Žádný problém! Designéři značky SUNS mysleli opravdu na všechno. Každá lucerna je dodávána s kabelem USB-C, který vám kdykoliv umožní rychle nabít vaše zařízení. Světla mohou pracovat ve třech režimech, které se navzájem liší intenzitou světla. S používáním solárních lamp se navíc nespojují žádné náklady na údržbu.


Bílé solární lampy značky SUNS jsou vyrobeny z materiálů, které se dokonale osvědčily i v náročném venkovním prostředí – z oceli ošetřené práškovou barvou, skla a týkového dřeva. Všechny modely jsou lehké, a zároveň pevné. Zaručujeme vám, že na stav vašich nových doplňků nebude mít vliv voda, UV záření ani vysoké či nízké teploty. V naší nabídce naleznete i lehké stabilní stojany, které rozšíří možnosti využití SUNS solárních lamp. Pevné a ekologické solární svítilny jsou dostupné v mnoha variantách. Můžete si vybrat z minimalistických modelů geometrických tvarů nebo jemných dřevěných luceren ve tvaru komolého kužele.

13 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše