Vyhledat
  • SUNS

Jak může venkovní houpací síť proměnit váš venkovní prostor

Chcete vnést do své zahrady trochu divokosti nomádského života?


Hangout Pod je jen vstupenka. I když jsou naše stojany dokonalým společníkem na cesty, možnost postavit se na zahradě může mít obrovský vliv na to, jak váš venkovní prostor vypadá a jak se na něm budete cítit. Potřebujete přesvědčit? Zde je několik způsobů, jak si myslíme, že by Hangout Pod mohl zcela proměnit váš venkovní prostor.Zenová zóna


Všichni občas potřebujeme trochu času pro sebe. Když jste celý den pracovali uvnitř, vyjít ven na zahradu a naplnit si plíce čerstvým vzduchem může být obrovskou úlevou od stresu. Se závěsným křeslem Hangout Pod ve vašem venkovním prostoru můžete zahradu proměnit v zenovou zónu podobnou buddhovi – zbavenou všech starostí. Díky uklidňujícímu plovoucímu pocitu jsou naše postele perfektním místem k procvičování pozornosti a meditace. S Hangout Pod schovaným v zadní zahradě z vás za chvíli bude zenový guru.Pokračujte v tom co děláte


Ať už máte městský balkon nebo zahradu o velikosti fotbalového hřiště, Hangout Pod může mít dramatický vliv na to, jak se rozhodnete navrhnout svůj venkovní prostor. Adaptabilita a všestrannost podu je bezkonkurenční a lze s ním snadno pohybovat. Čeká vás velké grilování? Uspořádat, kam umístit svůj pod, je hračka. Procházíte celkovou rekonstrukcí vaší zahrady? Elegantní styl závěsného křesla Hangout Pod bude vyhovovat každé vizi, kterou máte na mysli. Nakonec je náš Pod ideální pro ty, kteří se neustále třesou tím, jak vypadá jejich venkovní prostor.


Společenské místo


Hangout Pod není žádný starý kus zahradního nábytku. Na rozdíl od těch promočených pohovek a vrzajících proutěných křesel může Pod poskytnout skvělý alternativní hostingový prostor, když máte hosty. Pokud pořádáte letní večírek nebo rodinné jídlo pod širým nebem, díky útulnému prostoru k odpočinku se vaše rodina a přátelé budou cítit o něco pohodlněji.


Nemusí se jednat o velké společenské události, kde si Hangout Pod přijde na své. Dívat se na hvězdy se svým nejlepším přítelem za teplých letních večerů udělá z vaší zahrady dokonalé místo pro hluboké a smysluplné povídání. Pokud to začne sklopit nebo mozzies začnou kousat, naše kryty proti počasí a moskytiéry udrží věci pěkné a útulné. Ať tak či onak – Hangout Pod změní váš venkovní prostor na skvělé místo pro socializaci.


V závislosti na dni musí být zahrada mnoho věcí. S Pod je nekonečné možnosti, jak zlepšit váš venkovní prostor. Pokud chcete proměnit svou venkovní zahradu na společenské místo, sólový prostor nebo dokonce celou věc předělat, Hangout Pod je odpovědí.

1 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše