Vyhledat
  • bratislava74

JAK NAJÍT PERFEKTNÍ MODERNÍ STŮL NA TERASU

Ve filmu Před půlnocí je scéna s venkovním stolováním – pokud jste ji viděli, znáte ji. Je nádherný letní večer.

Skupina přátel, starých i nových, se shromáždila u stolu a vychutnávala si jídlo a rozhovor. Ano, jsou ve vile v Řecku, ale o to nejde. Scéna funguje tak dobře, protože pocit, který vyvolává, je důvěrně znám. Atmosféra, čerstvý vzduch, chutné jídlo, dobrá společnost - sbírka momentů, které nikdy nechcete aby skončily.CENTRUM VAŠÍ TERASY TVOŘÍ STŮL

Nemůžeme vás poslat do Řecka (promiňte), ale víme něco o atmosféře. Nalaďte si na terase náš výběr nádherných stolů, židlí, zahradního nábytku.


TEAKOVÝ STŮL


Slavný nábytek v interiéru i exteriéru je teakový nábytek nejen zbožňovaný pro svou krásu, ale má také dobrou pověst jako nejodolnější dřevo. Jeho přírodní oleje poskytují ochranu před živly a škůdci.

Zatímco interiérový teak má silné spojení s moderní, exteriérový teak má mnohem více oddanosti stylu, neboť se obvykle neošetřuje mořidlem nebo leskem. Jako masivní teak a krásně vyrobený zahradní jídelní stůl. Velký a otevřený, působí silně a vyzařuje teplo, které vás nutí shromáždit se kolem něj se sedmi vašimi nejbližšími přáteli na rozhovor a cinkání sklenic.ZAHRADNÍ STŮL Z AKACE


Podobně jako teak, i akácie je dlouhotrvající tvrdé dřevo. Akácia je známá tím, že poskytuje velkou hodnotu a její vlnité dřevo nabízí o něco drsnější estetiku. Mohutný průmyslový design jídelního stolu je dobrou volbou. Díky robustnosti je tento kus praktický na dvůr, ale naši pozornost upoutají čisté linie Vyberte si velikost, která nejlépe vyhovuje vašemu prostoru a společenskému životu.


EUKALYPTUS


Dalším odolným a povětrnostním vlivem odolným tvrdým dřevem je eukalyptus, který má certifikát FSC a pěstuje se trvale udržitelným způsobem. Jídelní stůl je moderní múzou tohoto století. Vyrobeno výhradně z masivního eukalyptu, jeho zkosené nohy dodávají každému rohu obloženého vrchu jedinečný zaoblený detail. Ciťte se luxusně (ale uvolněně), když budete hodovat venku se svojí rodinou. stůl SIMI vám dopřeje dokonalé pohodlí.


KOVOVÝ ZAHRADNÍ STŮL

Milujeme uhlazenost kovového stolu a kontrast, který dokáže krásně kontrastovat s přirozenějším prostorem. Šedý hliníkový stůl s práškovým nástřikem má jednoduchý, ale lákavý design. Rozšiřte pozvání o hladké, samoukládací panely, které přidávají více místa, takže z každé večeře se může snadno stát párty.


Hledáte něco ultramoderního a elegantního? Rialto s práškovým nástřikem má rám z hliníku odolný vůči povětrnostním vlivům a pozinkovaný vrch.


PÉČE O VÁŠ TERASOVÝ STŮL


Venkovní terasový nábytek je odolný, ale potřebuje pomoc, aby odolal počasí. Otřete všechny rozlité látky, abyste jej ochránili před skvrnami, ale vyhněte se tlakovému mytí jakéhokoli vnějšího dílu.

Pokud mimo sezónu uložte veškerý svůj terasový nábytek do interiéru, vydrží vám co nejdéle. Je to nejlepší způsob, jak si zajistit své vlastní momenty před půlnocí na mnoho let, které teprve přijdou.

2 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše