Vyhledat
  • SUNS

Moderní terasa: umělý ratan, hliník a kov v hlavní roli

Zařízení terasy může mít různé podoby, od rustikálních, ležérních motivů přes klasické kombinace až po moderní, inovativní návrhy. Zjistěte, s jakým nábytkem a doplňky se váš sen o dokonalé zahradě za domem může změnit ve skutečnost!Moderní terasa - kov v hlavní roli

Minimalismus je styl, který se stihl usadit nejen v interiérovém designu. Ukázalo se, že rčení "méně je někdy více" můžeme aplikovat nejen v elegantních interiérech, ale i v zahradách. Milovníci chladných avantgardních tónů jistě ocení jemný šarm kolekce SUNS a ZUMM. Jednoduché linie, geometrické tvary, tlumené barvy a kovové povrchy zajímavým způsobem narušují zářivou zeleň a vytvářejí nádherný rozmanitý celek.

Snídaně s výhledem na zahradu, která se po noci ospale probouzí k životu, nebo malé zdřímnutí na čerstvém vzduchu na skutečně pohodlné pohovce? Je jen na vás, jak se rozhodnete trávit čas na své nové terase! Kolekce nábytku SUNS a ZUMM zahrnuje různé druhy nábytku, které vám pomohou přímo za domem vytvořit zákoutí ideální na zasloužený odpočinek, jídelnu na čerstvém vzduchu nebo sluncem zalitou dodatečnou místnost. V naší nabídce najdete soupravy sestávající ze židlí a rozkládacích stolů, praktická lehátka, sedací soupravy i exkluzivní modulové rohové pohovky.

Minimalistická pergola se skládací střechou dokonale zdůrazní inovativní a moderní prvky ve vaší zahradě. Jednoduchá konstrukce bez zbytečných ozdob zajímavým způsobem dotvoří vaše představy, ale především vás ochrání před deštěm, horkým sluncem a škodlivým UV zářením. Pergoly jsou dostupné ve dvou verzích - samostatně stojící nebo montované u zdi.

Terasy v přírodním stylu

Dokáží vás více oslovit materiály vytvořené samotnou matkou přírodou než chladný minimalismus? V takovém případě vám s ohromným potěšením představujeme kolekci nábytku VIMINE - výjimečné kousky inspirované zákoutími zemí daleké Asie. Židle, pohovky, křesla a doplňky z této kolekce jsou vyrobeny převážně z ratanu, přírodního materiálu získávaného z kmenů ohebných palem rostoucích v odlehlých asijských lesích. Koupí zahradního nábytku VIMINE podpoříte odpovědnou ekologickou firmu - suroviny používané pro výrobu nábytku totiž pocházejí z udržitelných plantáží.

Modely z dílny VIMINE se od standardního nábytku dostupného v obchodech odlišují zejména ručně zpracovaným výpletem. Všechny části jsou vyrobeny lidmi, pro které je výroba nábytku opravdovou vášní. Řemeslný kumšt a originální design jsou kombinací, díky které nábytek VIMINE nejen dobře vypadá, ale je i funkční. S nábytkem ve stylu magického orientu si na své terase vytvoříte královské podmínky pro chvíle ničím nerušeného odpočinku. Můžete si být jisti, že každé odpoledne strávené v hlubokém houpacím křesle bude jedinečnou a nezapomenutelnou cestou do nejkrásnějších koutů

světa.


Umělý ratan na terase - univerzální materiál pro náročné klienty


Při listování v časopisech nebo online katalozích se zahradním vybavením jste si určitě všimli, jaký nábytek je momentálně "in" - z umělého ratanu! Stoly, křesla, houpačky a pohovky vyrobené z tohoto syntetického materiálu se již několik sezón drží v čele žebříčků venkovního nábytku a nic nenasvědčuje tomu, že by se jejich pozice měla změnit. Právě naopak, každé léto před námi odhaluje nové možnosti využití tohoto odolného materiálu.

Pojďme na to postupně: díky čemu si umělý ratan získal takovou přízeň milovníků odpočinku na čerstvém vzduchu? Mezi jeho největší výhody patří neobvyklá odolnost, příjemný vzhled a absence potřeby impregnace a dodatečné ochrany. Kompaktní neporézní vlákna neabsorbují vodu ani nečistoty, díky čemuž si i bílý nábytek dokáže několik let zachovat svůj nedotčený vzhled. Nábytek z umělého ratanu osloví zejména ty, kteří ve své sklepě či garáži nemají po ukončení sezóny prostor na uskladnění soupravy. Můžete si být jisti, že ani několikaměsíční mrazy nebudou mít nejmenší vliv na kondici vašeho oblíbeného nábytku.

Díky široké škále dostupných modelů nábytek z umělého ratanu dokonale zapadne na terasy zařízené v moderním i klasickém stylu. Rozmanitost barev a forem před vámi otevírá téměř neomezené možnosti tvoření vašeho oblíbeného místa na čerstvém vzduchu.

8 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše