Vyhledat
  • SUNS

Nápady na venkovní posezení pro léto 2021

Aktualizováno: 15. 7. 2021

Léto je tady a letos je nutností proměnit vaši terasu nebo terasu na „místo, kde se budete cítit pohodlně“. Jsme tu, abychom vám pomohli. Od stolů až po ohřívače, luxusní zahradní posezení a další. Pokud hledáte nějaké nápady na venkovní posezení, jste na správném místě!


Malé nápady na venkovní terasu:


Začněme v malém.


Pokud pracujete se zahradou nebo terasou s omezeným prostorem, nemusíte se bát. Mnoho z našich kousků nabízí všestrannost a schopnost maximalizovat prostor.


Lenošení kolem:

Exkluzivní zahradní sedací souprava
Exkluzivní zahradní sedací souprava

Luxusní zahradní set Savona je skvělým místem pro začátek.


Tato salonek ve tvaru písmene L může velmi pohodlně usadit vaše přátele. Okraje ponechávají dostatek prostoru pro použití jako koncový stůl a pojmou vše, co je pro vás důležité, například okolní světlo svíček, rostliny nebo letní koktejl.


Tato sada je k dispozici v několika velikostech a barvách, takže můžete najít tu, která nejlépe vyhovuje vašemu prostoru.


Útulné letní západy slunce


Další neuvěřitelnou možností pro venkovní posezení v menším prostoru je náš barový stůl Vario s ohništěm.
Jednoduše se posaďte kolem stolu, pěkně si odpočiňte s nočním klidem a nasávejte teplo řvoucího ohně přímo před vámi.


Posezení u barového stolu Vario s ohništěm je intimní zážitek. Není třeba, aby vás velká ohniště vzdalovala od vašich přátel. S ohněm zabudovaným přímo do stolu můžete těžit z tepla a krásy, které tento stůl nabízí.


Nápady na venkovní stín


Pro zahrady, které žijí na přímém slunci, není nic lepšího než slunečník, pod kterým se můžete schovat v těch spalujících letních dnech.Slunečník Pantalla 3x4m je ideální volbou pro menší zahrady. Přímo pod něj můžete položit lehátko, jídelní stůl nebo obývací pokoj.


Díky svému vkusnému designu je toto léto ideálním přínosem pro každou zahradu.


Terasové stoly:


Venkovní stůl nebo jídelní souprava promění váš domov v odlehlý ráj. Časy přeplněných hospodských zahrad jsou pryč. Nyní můžete mít soukromí, pohodlí a zábavu zcela doma.


Hostování hostů


Jídelní sada Ovada přitahuje pozornost. Tato tabulka, krásná i funkční, vám poskytne vše, co byste mohli potřebovat, a další.


Tato sada je dodávána se 4 židlemi, lavičkou a ohromujícím stolem. Je odolný a snadno se čistí. Tato sada může z vaší zahrady okamžitě udělat nový oblíbený prostor.


Stůl má velkou velikost. Snadno se

vejdou vaše oblíbené talíře, nápoje a příbory. Začleňte některé ze svých oblíbených polštářů, světel nebo prostírání, aby byl pro vás jedinečný.


Napsala pro vás Zuzana306 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše