Vyhledat
  • bratislava74

Pergola

Určitě jste si všimli, že léta v Evropě jsou rok od roku teplejší. Stačí si odpoledne lehnout na lehátko na terase a rychle se přesvědčíte, že běžné zahradní slunečníky nás nestačí chránit před slunečními paprsky a vysokými teplotami. Výrobci kvalitního zahradního nábytku se snaží vyjít vstříc milovníkům lenošení na čerstvém vzduchu, a do své nabídky stále častěji zařazují moderní přístřešky v podobě pergol se skládací střechou. Jaké jsou výhody zahradních pergol s nastavitelnou střechou? Zjistěte to!Zahradní pergola s nastavitelnou střechou - nejvyšší komfort bez ohledu na počasí

Ještě donedávna jsme si bez malého kulatého slunečníku neuměli představit žádnou zahradu. Standardní slunečníky bohužel nedokázaly zastínit větší terasu a s pohybem slunce často přicházelo na řadu i přesouvání těžkých podstavců. Populární alternativou k slunečníkům byly markýzy. Nicméně i toto řešení mělo své nevýhody. Většina markýz byla vyrobena z materiálů s příměsí akrylu. Svinutí vlhké markýzy tak mohlo vést k tvorbě plísní. Markýzy se navíc rychle ohřívaly, což bylo nepohodlné zejména pro ty, kteří se pod nimi rozhodli strávit svůj čas.

Opravdu nám musí vrtochy neovlivnitelného počasí narušovat to, co máme na létě nejraději - odpočinek v klidném zákoutí naší terasy? Už ne! V moderních zahradách totiž není místo na provizorní řešení. Zahradní pergolu s nastavitelnou střechou využijete všude tam, kde zahradní slunečník či markýza selhaly.


Další model zaujme spíše příznivce minimalistického designu. Kovový zahradní nábytek skvěle vynikne ve společnosti hliníkové pergoly. Přístřešky ze série GAZEBO SUNS MARANZA byly navrženy pro náročnější zákazníky, kteří do své zahrady hledají komplexní a spolehlivé řešení. Střešní část modelů GAZEBO SUNS MARANZA tvoří nastavitelné hliníkové lamely. Pomocí dálkového ovládání můžete snadno měnit jejich sklon, a regulovat tak množství slunečních paprsků dopadajících na vaši terasu. Sklopené lamely vytvářejí kompaktní střechu, kterou využijete zejména během deštivých dnů. Dešťová voda je ze střechy odváděna pomocí žlabového systému integrovaného do nohou pergoly. Zahradní pergoly s nastavitelnou střechou GAZEBO SUNS MARANZA jsou dostupné ve dvou barevných verzích – matné bílé a matný antracit. V naší nabídce jsou k dispozici modely různých velikostí.


Inovativní pergola se skládací střechou šitá na míru vaší terase


Moderní zahradní přístřešky z nabídky obchodu DR studio CZ jsou navrženy tak, aby se daly přizpůsobit téměř každému prostoru. Nezáleží na tom, zda chcete zakrýt malou terasu nebo sníte o velké pergole za domem, můžete si být jisti, že zahradní pergola se skládací střechou do puntíku splní vaše očekávání. Pergoly z široké nabídky obchodu DR studio CZ jsou dostupné ve dvou verzích - přístěnný a volně stojící. Konstrukce s nastavitelnou střechou jsou vyrobeny z modulárních částí, díky čemuž můžete snadno měnit jejich výsledný tvar.

Každá pergola z dílny designérů značky SUNS je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, které se výborně osvědčily i v náročných venkovních podmínkách. Silná konstrukce vyrobená z nerezavějícího hliníku ošetřeného práškovou barvou neztratí na kvalitě ani navzdory vystavení ultrafialovému záření, déští, sněhu či extrémním teplotám. Šanci u ní nemá ani silný nárazový vítr.

Zahradní pergola - celoroční relaxační centrum


Investice do zahradní pergoly s nastavitelnou střechou vás posune o něco blíže ke splnění vašeho snu o nádherné zimní zahradě. V nabídce najdete bezpočet dalších produktů, které vám pomohou rozšířit základní model pergoly. Obohaťte váš přístřešek o systém integrovaného LED osvětlení, infračervené ohřívače či skleněnou posuvnou konstrukci a vytvořte tak atraktivní terasu, která bude po celý rok bez ohledu na počasí za oknem sloužit vám i vašim hostům.


Zahradní pergola s hliníkovou či textilní střechou


V nabídce DR studio CZ najdete pergoly se dvěma typy střešní části. První varianta s textilní střešní částí osloví zejména milovníky decentního klasického designu. Střecha ze světlé tkaniny rozzáří prostor a dodá vaší terase jemný a elegantní charakter. Materiál použitý na výrobu střešní části se vyznačuje svou nadprůměrnou odolností vůči vnějším vlivům. Vícevrstvá technická tkanina, která se nenahřívá, vám zajistí nejen stoprocentní stín, ale ochrání vás i před srážkami. Díky klice, která je součástí balení, či dálkovému ovládání můžete střechu pergoly pohodlně rozkládat a skládat.

Společnost SUNS /NIZOZEMSKO/ kombinuje důvěryhodnou kvalitu s průlomovými inovacemi v oblasti materiálu a konstrukce. Designéři a design nizozemské společnosti SUNS vás pohladí na duši.

5 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše