Vyhledat
  • bratislava74

ŠEDÝ ZAHRADNÍ NÁBYTEK JE STÁLE IN!

Proč se vyplatí vybavit si terasu, nebo balkon šedým zahradním nábytkem? Aranžmá na bázi šedé nevyšly z módy už několik sezón. Tlumená barva je univerzálním základem pro kompozice inspirované jak klasickými a rustikálními styly, tak i moderními a skandinávskými styly. Antracit, ocel, šedé nábytkové sestavy, dokončovací materiály a doplňky krásně kontrastují s živou zelení a dodávají aranžmá třídu a eleganci. Dnes přicházíme na pomoc všem, kteří hledají inspiraci k vytvoření atraktivní volnočasové zóny zalité šedou. Zde je nejmódnější šedý zahradní nábytek v souladu s nejnovějšími trendy v designu!


RAPALLO 160 - šedý polyratanový zahradní nábytek


Zahradní nábytek RAPALLO 160 šedý vám umožní užít si každý teplý den ve společnosti vašich blízkých. Srdcem nejprodávanější sestavy je masivní zahradní stůl RAPALLO. Deska stolu o délce 160 cm je pokryta tvrzeným sklem. Ochranná fólie s vysokou odolností vůči vysokým teplotám a zátěži zvyšuje pevnost nábytku a bezpečnost jeho používání a usnadňuje jeho udržování v dokonalé čistotě. Stůl je doplněn lehkými židlemi STRATO s měkkými sedáky.


Polyratanový zahradní a terasový nábytek kombinuje efektivní povrchovou úpravu s absolutní odolností. Umělý ratan s hřejivou přírodní úpravou je odolný vůči mechanickému poškození a vnějším faktorům jako je UV záření, teplotní extrémy a voda. Mimo sezónu se nemusíte obávat impregnace vašeho vybavení. Ratanový zahradní nábytek může přezimovat přímo na terase zakrytý krytem a péče o něj se omezuje na stírání nečistot vlhkým hadříkem.


BELLA - šedý zahradní nábytekDalší položka na našem seznamu osloví lidi, kteří hledají vybavení na malou terasu/balkon nebo zajímavý akcent pro zpestření sestavy technoratanového nábytku. Poznejte BELLU - jedinečnou houpačku, kterou nelze lhostejně projít!

Zahradní závěsné křeslo z řady BELLA je nástupcem klasických houpaček v podobě houpacích lavic. Závěsné křeslo s hlubokým sedákem a měkkým polštářem poskytuje pohodlí, které bylo dříve na zahradě nedosažitelné. Abyste se na chvíli odpoutali od starostí a ponořili se do blažené relaxace, stačí vstoupit do obepínajícího interiéru, uvelebit se na měkkém polštáři a uvést nábytek do pohybu…. Nepochybujeme o tom, že BELLA ukradne srdce dospělých, kteří chtějí hodnotný odpočinek, a dětí, které si rády hrají venku.


ALICE - šedý zahradní nábytek do Vaší SPA zóny


Naprostý objem povinností si vybírá svou daň? Sníte o odpočinku v luxusním resortu? Pro regeneraci těla i mysli nemusíte organizovat drahé výlety. Vše, co potřebujete, abyste se dostali od svých problémů, je hned vedle! Klidná zahrada, krásné počasí, oblíbená kniha nebo relaxační hudba a šedý

zahradní nábytek z řady ALICE je osvědčený recept na relax!


Ratanové lehátko z řady ALICE splní i ta nejvyšší očekávání. Dokonale tvarovaná, široká pohovka s nastavitelným opěradlem hýčká svaly a uklidňuje smysly. Nábytek je po celé délce pokryt měkkým polštářem z čalounické pěny, zajištěný teflonem impregnovaným polyesterovým povlakem na polštář. Díky ochrannému nátěru se voda a nečistoty nevsakují do materiálu a pěny, což zvyšuje komfort a hygienu používání nábytku.


Šedý zahradní nábytek ARONA - venkovní obývací pokoj


Architekti upravující moderní zahrady čerpají inspiraci z showroomů. Místo klasických sestav složených ze stolů a židlí stále častěji nahrazují sedací soupravy a křesla, které se od luxusního obývacího nábytku příliš neliší. Zahradní pohovka z řady ARONA vnese do vašeho domácího prostoru zcela novou kvalitu.


Elegantní, minimalistická pohovka v kombinaci se stolem vypadá krásně mezi zahradní zelení. Šedý zahradní nábytek ARONA je dostupný v několika verzích lišících se typem a počtem stavebnicových prvků, které lze libovolně kombinovat. Boční prvky a područky nábytku jsou odnímatelné, což zvyšuje počet dostupných konfigurací. Nábytek ARONA je v elegantním, tlumeném grafitu nebo světle šedé. Důležité je, že luxusní sedací soupravy jsou propracované do detailu. Jsou vyrobeny z práškově lakovaného hliníku a rychleschnoucího, otěruvzdorného textilu a olefinu 300g/m².


MILANO - designový šedý zahradní nábytek


Náš seznam nejzajímavějšího šedého zahradního nábytku obsahuje absolutní bestseller - sestavy MILANO! Vybavením terasy u vašeho domu sedací soupravou MILANO vytvoříte sobě i svým blízkým luxusní salonek přímo z obálky luxusního katalogu.

Ušlechtilé barvy, designová forma, kvalita viditelná v provedení každého detailu... Zahradní nábytek MILANO je podstatou dobrého vkusu. Měkké rohy s polyratanovou základnou se skládají ze světelných modulů, které lze mezi sebou libovolně kombinovat. Několik rychlých pohybů stačí k tomu, abyste z prostorné pohovky udělali dvoulůžko nebo dvě lenošky. Možností je mnoho! Jednotlivé moduly jsou lehké a způsob jejich montáže je intuitivní, díky čemuž je hra s podobou nábytku čirým potěšením.

4 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše