Vyhledat
  • SUNS

Stůl z teakového dřeva

Dřevo je materiál, který dokonale ladí se zahradou. Vysoké teploty, UV záření a vlhkost bohužel klasickému dřevěnému nábytku vůbec neprospívají. Znamená to, že milovníci nábytku z tohoto přírodního materiálu se musí smířit s jeho změnami nebo do něj znovu investovat množství peněz už po dvou sezónách? Vůbec ne! Alternativou k nábytku z tuzemských dřevin jsou modely z exotického teakového nebo eukalyptového dřeva. Můžete si být jisti, že teakový nebo eukalyptový stůl vám bude na terase sloužit dlouhá léta v bezvadném stavu a zpříjemní vám bezstarostné chvíle oddechu.Stůl z teakového dřeva - vyplatí se?


Teakové dřevo je materiál s neuvěřitelnou odolností vůči vnějším vlivům. Za svou výjimečnou odolnost a životnost vděčí zejména svému specifickému složení. Teak, který se přirozeně vyskytuje v monzunových lesích jižní a jihovýchodní Asie, je bohatý na přírodní oleje a kyselinu křemičitou. Z tohoto důvodu je zahradní nábytek z teakového dřeva téměř nezničitelný a neobvykle odolný vůči vlivům počasí a chemikáliím. Každý teakový stůl z kolekce značky VIMINE je navíc vyrobený ze surovin, které pocházejí ze spolehlivých ekologických zdrojů.


Teakový stůl BORDEAUX


Kulatý teakový stůl BORDEAUX zaujme všechny milovníky nadčasové elegance. K velkému stolu s vrchní deskou ze surového dřeva a zajímavě zkříženýma nohama se během letní oslavy s vonícím jídlem z rozpáleného grilu bez problémů posadí vaši blízcí i známí. Stůl je dostupný ve třech velikostech, díky čemuž v naší nabídce lehce najdete model, který dokonale zapadne do velkého otevřeného prostoru i na menší terasu. Tyto jedinečné stoly před vámi naplno odhalí svůj potenciál v kombinaci s ručně vyrobenými židlemi z přírodního ratanu , lehkými židlemi DINAN, křesly LAVAL i VERSAILLES.Teakový stůl NIMES


Další model z kolekce značky VIMINE je zajímavým spojením hřejivého dřeva s konstrukcí v minimalistickém stylu. Stůl je dostupný ve dvou velikostech, díky čemuž v naší nabídce lehce najdete model, který dokonale zapadne do velkého otevřeného prostoru i na menší terasu. Jednoduchý recept na vytvoření krásného přírodního zákoutí v zahradě s moderním nádechem? Stůl NIMES, židle DINAN i křesla LAVAL, VERSAILLES a slunečník! V nabídce DR studio CZ najdete nejen designový nábytek, ale i vysoce kvalitní zahradní slunečníky, které vám během horkých dnů zajistí vytoužený stín.

2 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše