Vyhledat
  • SUNS

TERASOVÝ PLYNOVÝ OHŘÍVAČ


Když nás počasí nehýčká a vy nechcete natrvalo ukončit zahradní sezónu, přijde vhod plynový terasový ohřívač! Moderní zařízení, které generuje teplo, vám umožní využívat vaší zahradu mnohem déle než jen pár nejteplejších měsíců. Jak ohřívače fungují? Je jejich používání bezpečné? Který model je nejlepší pro vaši zahradu? Odpovědi na všechny tyto otázky naleznete v našem článku!Spolehlivý plynový terasový ohřívač – jak to funguje?

Pohodlné zahradní křeslo umístěné na terase je dokonalým místem pro vychutnání si výhledu do zahrady v podzimních barvách. Bohužel, mnozí z nás končí sezónu odpočinkem v zahradě na konci prázdnin. A tady děláme chybu! Stačí jen malé změny v aranžmá, abyste objevili krásu podzimu a užili si ji naplno. Jak zařídit funkční terasu bez ohledu na počasí? Plynový terasový ohřívač vám na podzim pomůže vytvořit optimální podmínky pro relaxaci v pohodlí vlastní zahrady.

Zahradní plynový ohřívač je funkční zařízení, které jemně osvětluje prostor a zvyšuje teplotu venkovního vzduchu. V prodejnách s prvotřídním outdoorovým vybavením naleznete radiátory poháněné elektřinou (halogen, uhlíková vlákna) a plynem. Ukazuje se, že mnohem efektivnějším a ekonomičtějším řešením je koupě plynového terasového ohřívače. Námi nabízené ohřívače jsou volně stojící zařízení s velkým provozním rozsahem. Použití plynových ohřívačů je bezpečné. Vytápění terasy plynovým ohřívačem je šetrné k planetě i vaší peněžence. Zařízení nevyzařují kouř ani sloučeniny, které mohou mít negativní vliv na stav přírodního prostředí, a množství spotřebované energie je překvapivě nízké.


Krásná zahradní dekorace: plynový terasový ohřívač

Obohacením vaší terasy nebo balkonu o plynový terasový ohřívač získáte nejen funkční vybavení, ale také poutavou dekoraci. Plynový ohřívač při spuštění vytváří oheň uzavřený ve skleněné trubici nebo vitríně. Takový „krb“ dává prostoru romantický charakter a činí z terasy útulnou zónu, která vede k dlouhým rozhovorům a relaxaci. Plynová láhev je uzavřena v přihrádce v krytu, takže nenarušuje estetiku zařízení.


ETNA - pevný plynový terasový ohřívač

Náš první návrh, plynový terasový ohřívač ETNA, osloví lidi, kteří hledají topné zařízení na terasu s velkou plochou. Elegantní ETNA se vyznačuje nejvyšším topným výkonem až 11 kW. Vysoký výkon a promyšlený design se promítá do provozního dosahu zařízení – ETNA vyhřívá prostor v okruhu 5m. ETNA je vybavena dvěma zdroji tepla - plamenem ve skleněné trubici a infračerveným vysílačem umístěným pod kloboukem. Speciální hořák se systémem míchání vzduchu zlepšuje topný efekt až o 30%. Bezpečnost používání ETNA monitoruje mimo jiné i snímač náklonu. ETNA lze pohodlně přenášet z místa na místo díky chytrým rukojetím.

WATRA - minimalistický plynový terasový ohřívač

Plynové terasové ohřívače WATRA dokonale zapadnou do zařízení moderních zahrad udržovaných v duchu módního minimalismu. Jednoduchá, elegantní zařízení se skládají ze dvou hlavních prvků – černé, obdélníkové základny a skleněné skříňky. Model WATRA je dostupný ve dvou variantách s různou výškou skla. Modely s výkonem 8,5 kW mají kompaktní design a vyznačují se nízkou spotřebou plynu. Výrobce doporučuje použití plynových ohřívačů z řady WATRA pod střechu. Průhledná vitrína poskytuje působivý efekt skutečného ohně.Kde je plynový terasový ohřívač užitečný?


Plynový terasový ohřívač se používá na domácích terasách, v altánech, dokonce i na balkonech a na místech, která vyžadují neustálé vytápění, například v sezónních zahrádkách restaurací a kaváren, venkovních hotelových oddechových zónách nebo terasách letních domků.


Moderní zařízení doporučujeme zejména do pozornosti lidí, kteří řídí své společnosti v odvětví HoReCa. Kombinací zahradního oddechového nábytku, rostlin ve velkolepých květináčích, stylových zahradních dekorací (svíčky, polštáře, koberečky), osvětlení a plynových terasových ohřívačů vytvoříte atmosférickou a útulnou zahradu, která zpříjemní volný čas vašim hostům od časného jara do pozdního. . Garantujeme vám, že pečlivě upravená zahrada poskytující komfortní podmínky pro relaxaci během dlouhých chladných večerů se stane skvělou reprezentací vašich prostor.Plynové terasové ohřívače Vulkan - kvalita pro náročné zákazníky


Plynová topidla prezentovaná na stránce Garden Space spojují módní design, jednoduchost použití a absolutní kvalitu. Všechny modely jsou vyrobeny z materiálů, které dokonale projdou zkouškou v náročném externím prostředí. Můžete si být jisti, že ohřívač si zachová svůj dokonalý tvar po mnoho let navzdory působení vody, vysokých a nízkých teplot a UV záření. Důležité je, že používání plynového terasového ohřívače nepředstavuje žádnou hrozbu pro bezpečnost lidí na terase. Zařízení osazená na stabilních základech jsou vybavena řadou zabezpečení, která zajišťují jejich stabilní a bezporuchový provoz v měnících se povětrnostních podmínkách. Předtím, než se ohřívač dostane do prodeje a poté na vaši zahradu, je podroben přísným kontrolám ve výrobním systému kontroly kvality. Typ Vulkan ocení nejnáročnější zákazníci, kteří nepoleví v kvalitě.

2 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše