Vyhledat
  • bratislava74

Zahradní relax ve venkovním stylu

Věříme, že život se zlepší, když trávíme čas s blízkými. Proto je cílem našich návrhů vytvořit teplý, prostorný kokon a pocit sounáležitosti se světem. Vydejte se ven a vyjádřete se s hlubokým sezením na kolekci zahradních sedacích souprav značky SUNS.Klasika, ale lepší


Říká se, že klasika nikdy nevyjde z módy – to ovšem neznamená, že se nedá vylepšit. Nadčasový styl, Sorrento je zázrak technické složitosti. Co je tajemství? Struktura vyrobená výhradně z ručně tkaného lana kolem svařovaného hliníkového rámu. Zakřivené linie křesla a pohovky jsou kombinovány s hlubokým pohodlím sezením pro extrémní pohodlí.


Stylové sezení a lenošení


Zahradní nábytek Benito se dodává v rohové verzi, která doladí váš venkovní prostor. Antracitové rámy a různé barvy polštářů vám umožní vytvořit preferovanou náladu. Pro nadčasový vzhled si vyberte opěrku a sedátko ve světle béžové nebo zelené barvě a zkombinujte je s trendovými světlými a tmavými zahradními polštáři, abyste dodali více tepla.


Váš vlastní prostorný kokon


Vaše závěsná houpačka se perfektně kombinuje se zahradním nábytkem, které jsou luxusně vybaveny: vyberte si klasické závěsné křeslo ve tvaru vajíčka nebo majestátní závěsné postele Tiipii pro kvalitní lenošení nebo objevte historii jemné šedé kombinace v podobě vajíčka UOV. Kombinujte s různými zahradními doplňky v modré, zelené nebo žluté barvě, které dotvoří váš prostor.


Hledáte odvážné prohlášení?


Rozhodněte se pro zahradní nábytek BORA v kombinaci teaku a luxusních odolných látek konferenčními, její mohutná a pohodlná konstrukce přináší luxuní vzhled. Dolaďte svou pohovku modro-zelenými polštáři z recyklovaných nateriálů nebo dokonce nádechem růžové. Ciťte se jen majestátně!


Představte si, že váš dům v centru města je oázou klidu. Vaše městská zahrada, obklopená květinami a popínavými rostlinami, je vaším konečným útočištěm, daleko od shonu městského života. Ranní čaj nikdy nevypadal tak sofistikovaně, podávaný na stylovém zahradním stole. Toto ideální nastavení doplňují židle Palermo. Dokonce i kočka spokojeně přede na pohovce. Pozvěte pár přátel na aperitiv a vychutnejte si spolu chutné jídlo. Zapomeňte na hodiny - na vaší městské terase je veškerý čas na světě k odpočinku, setkání a sdílení myšlenek a smíchu s drahými.


Uložte si lehátka SUNS na siestu nebo příjemné posezení. Zahradní solární lampy navodí dokonalou náladu.

5 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše