Vyhledat
  • SUNS

ZAHRADNÍ KOBEREC SUNS - PRAKTICKÝ A MODERNÍ KOUSEK DO VAŠÍ ZAHRADY

Stylový koberec na každou terasu


Zařízování moderní terasy by mělo být promyšlené do nejmenších detailů. Za vytvážením jedinečného prostředí k odpočinku stojí celá mozaika různorodých prvků - upravené rostliny, díky kterým jsme v neustálém kontaktu s přírodou, luxusní nábytek, přístřešky nebo slunečníky, které nám dokážou poskytnout trochu uklidňujícího stínu, gril ... Avšak ani ta nejpromyšlenější terasa nebude úplná , pokud v ní budou chybět nenápadné detaily v podobě jemných doplňků. Právě zahradní dekorace dotvářejí naši představu o vysněné terase a dávají jí individuální charakter. Z populárních zahradních doplňků můžeme zmínit svítilny, květináče, solární osvětlení či drobné prvky zahradní architektury. Tuto sezónu se k nim přidává další horká novinka - zahradní koberec SUNS.Při pohledu na zahradní inspirace, se kterými se setkáváte v nabídce vybavení do zahrady, jste si jistě všimli, že zahradní koberce se momentálně těší nesmírné popularitě. Není pochyb, že takovýto koberec se bude opravdu nádherně vyjímat na deskách vaší terasy. Díky němu bude tento prostor působit o něco tepleji a útulněji. Dokáží však textilní doplňky vyhrát boj se špinavým botami, vlhkostí, UV zářením a rozmary počasí? Odpověď je jasná - ano!


Zahradní koberec totiž nemá mnoho společného s měkkými modely, které často vídáme v luxusních obývacích pokojích. Chcete-li se přesvědčit, jak velký potenciál je ukrytý v zahradních kobercích, stačí se podívat na kolekci SUNS. Zahradní koberce z dílny této uznávané značky jsou spojením zajímavého, moderního designu a nejvyšší kvality. Hustě tkané koberce jsou odolné vůči neustále se měnícím povětrnostním podmínkám, např. mrazu, vysokým teplotám, ostrým slunečním paprskům i vodě. Jejich barvy si zachovávají svou sytost navzdory dlouhodobému působení UV záření. Zahradní koberce jsou dostupné v mnoha barvách a tvarech, díky čemuž jsou možnosti jejich využití opravdu široké. Tyto jedinečné koberce mohou být využity jako dekorace v altánku, zimní zahradě či na terase, ale i v interiéru domu.


Zahradní koberec SUNS - z lásky k planetě


Zahradní koberce z nabídky značky SUNS můžeme klidně označit za ekologické produkty. Na jejich výrobu jsou používány PET lahve. Plast z lahví se po recyklaci a inovativním zpracování mění na funkční vlákno, které je měkké, odolné vůči všem vrtochům počasí a příjemné na dotek. Obohaťte svůj balkon, terasu či altán o koberec s logem SUNS, a neuděláte tak jen malou službu Matce Zemi, ale podpoříte i rozvoj zodpovědného podnikání, které myslí v první řadě na dobro naší planety.

Zahradní koberec a zahradní pohovka - harmonické duoSníte o tom, jak vaši nudnou terasu změníte na luxusní obývák na čerstvém vzduchu? Jste na správném místě! V online nabídce DR studio CZ najdete vše, co potřebujete k tomu, aby se váš sen stal skutečností V samém srdci obývacího pokoje by měla hrdě stát sedací souprava. Očekávání těch nejnáročnějších klientů splní rohové soupravy SAVONA SUNS, hliníkové soupravy SIENA SUNS nebo designové sety KOTA - jedinečné kousky s vysokými estetickými i funkčními hodnotami. Modulové soupravy před vámi odhalí veškerý skrytý potenciál, pokud je zkombinujete s vhodnými doplňky, například zahradním kobercem. V exkluzivní klidové zóně pod širým nebem jsou obzvláště vítány koberce jednoduchého obdélníkového tvaru v tlumených barvách. Pro nejnáročnější klienty je model VENTO v moderní šedé barvě. Šedá barva s modrým nádechem univerzální a perfektně se hodí do moderních prostor.


Kulatý koberec na terasu v boho stylu


Zahradní koberce dokonale splňují všechny podmínky boho stylu. V jemném, přírodním prostředí by se vždy mělo najít místo pro ratanový nábytek (pohovky, houpací křesla, houpačky), svítilny, nástěnné ratanové květináče či makramé utkané ze světlých provazů ... Klenotem této neobvykle zařízené terasy budou zahradní polštáře, přikrývky a kulatý koberec v přírodní barvě, například béžové. Můžete si být jisti, že si svou něžně zařízenou terasu v okamžiku zamilujete!


Zahradní koberec i na balkoně


I vašemu balkónu chybí "cosi", co by ho ozvláštnilo? Velkých změn se někdy dá dosáhnout i pomocí maličkostí! Malý zahradní koberec perfektně doplní vaši zahradu pod širým nebem. Chcete si uprostřed ruchu města zajímavě zařídit svůj balkon? Vůbec toho nepotřebujete mnoho. Stačí elegantní houpačka, malý stolek, květináče s oblíbenými rostlinami, svítilny a kulatý zahradní koberec, a váš balkón se v okamžiku změní na ideální místo na letní odpočinek. Pokud se obáváte, že na podzim nenajdete ve sklepě místo pro soupravu nábytku, vyberte si modely vyrobené z materiálů, které mohou pod ochranným krytem přečkat zimu venku, například z hliníku nebo umělého ratanu.


1 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše