Vyhledat
  • bratislava74

Zahradní pohovky, které váš domov potřebuje

Máte terasu nebo zahradu s dostatkem místa pro pohovku? Gratuluji! Čtěte dál a objevte zahradní pohovky, které toto léto určitě potřebujete.Pohodlí a styl na slunci

Pokud hledáte pohovku, která se hodí ke všemu, Nardo je vaše nejlepší volba. S jednoduchým černým ocelovým rámem přidáte pocit prostoru a světla a zároveň jej budete moci snadno přesouvat. S extra pohodlím polštářů bude obtížné odolat relaxu na slunci. Doplňte jej odpovídajícím zahradním taburetem a vytvořte si dokonalý venkovní obývací prostor


Zahradní sedačka, která se pojí s okolím


Zahradní sedačka Avero nebo Nappa je jednou z našich oblíbených – tkané lano v šedé nebo zelené barvě skutečně evokuje esenci přírody prostřednictvím barev a textur. Pokud máte trochu více místa, přidejte křeslo ze stejné kolekce, abyste dosáhli originálního a stylového prostředí. Pokud nemáte venkovní prostor nebo nemáte dostatek místa na pohovku, nebojte se! Tady je vaše šance přijmout trend In&Out, protože zahradní systém Avero i Nappa je dostatečně všestranný na to, aby vypadal stejně dobře i v interiéru.


Všichni v rohu!

Máte-li zahradu nebo velkou terasu a chcete co nejlépe využít prostor, rohová pohovka jako Emar má vše, co potřebujete. Jako design značky SUNS dřevo pochází z udržitelně obhospodařovaných lesů s kontrolovanou těžbou. Je to perfektní, pokud máte velkou domácnost nebo máte tendenci dělat spoustu letní zábavy – pět sedadel a stoly připevněných na obou koncích znamená, že je zde místo pro každého. Je ideální pro prostory inspirované přírodou, kde tón udávají neutrální tóny a organické materiály.


Umění modulárních prostor

Milujeme druh zahradního nábytku, který se přizpůsobuje našim měnícím se potřebám a okolnostem. V závislosti na tom, jak si to zařídíte, vám kolekce Pesaro nabízí pohovku nebo možnost vytvořit postel. Dodává se is konferenčním stolkem, který vám poskytne kompletní venkovní obývací pokoj v okamžiku. Funkčnost, design a kvalita. Ano, prosím, když to vypadá takhle!

Objevte všechny venkovní pohovky, které jsme pro vás navrhli, a velké trendy zahradního stylu pro rok 2022.

0 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše